06 Листопада, 2019 р., 16:48
Нові мережі водогону, які прокладає бригада КП «Водне господарство» у східному мікрорайоні міста, живитимуть ряд багатоповерхових будинків та приватний житловий масив. Для забезпечення безперебійної подачі води у найбільш заселеному мікрорайоні міста проведено заміну силових мереж енергоживлення станції підкачки води.
06 Листопада, 2019 р., 16:43
З початку сезону опалення міська рада щодня проводить контроль дотримання температурного режиму в дошкільних закладах міста. Вибірково проводяться обстеження групових приміщень та спалень, їх готовність до зимового періоду.
06 Листопада, 2019 р., 16:40
 З метою оптимізації освітнього процесу через застосування новітніх технологій, 05 листопада 2019 року в ЗДО №7 «Казка» для  педагогічних працівників закладу відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «Прийоми мнемотехніки в освітньому процесі ЗДО» (кер. вихователь-методист  Т.Зіневич, вихователь А. Смолієнко).
05 Листопада, 2019 р., 13:55
Два нових павільйони на міських зупинках громадського транспорту встановили фахівці КП «Водне господарство». Їх облаштовано біля магазину «Багети» та газового господарства, донині на зупинках не було відповідного обладнання.
05 Листопада, 2019 р., 13:49
Скадовська вода завжди славилась гарною якістю та смаком, але під час її подачі по старим водогонам стан її суттєво змінюється. Одним з першочергових завдань міської ради є заміна старих водогонів і над цим завданням плідно працює КП «Водне господарство».
04 Листопада, 2019 р., 16:58
З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», відділ у Скадовському районі головного управління Держгеокадастру  у Херсонській області звертає увагу на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування)  на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.
04 Листопада, 2019 р., 16:56
Сьогодні, 04 листопада, відбулась розширена апаратна нарада під керівництвом секретаря міської ради Сокольчука О.М. У її роботі взяли участь заступники міського голови, керівники комунальних підприємств ЖКГ, міських дошкільних закладів, міської друкарні та кінотеатру «Скадовськ», Центру надання первинної правової допомоги, апарат виконавчого комітету міської ради.
04 Листопада, 2019 р., 16:49
03 листопада 2019 року поблизу Скадовська, у місцевості Цукури, за ініціативи Федерації мотоциклетного спорту Херсонської області (голова Ільїн Д.І.) відбувся чемпіонат Херсонської області з мотокросу. Цього року Скадовська міська рада виступила співорганізатором чемпіонату, забезпечивши облаштування траси та призовий фонд змагань.
04 Листопада, 2019 р., 15:52
У зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно до розпорядження міського голови від 04 листопада 2019 року № 142-р проведення LXX сесії міської ради VII скликання, заплановане на 06 листопада 2019 року, перенесено на 10 годину 15 листопада 2019 року. Порядок денний сесії визначений розпорядженням міського голови від 24 жовтня 2019 року № 135-р.
01 Листопада, 2019 р., 16:27
01 листопада 2019 року відбулись урочистості з нагоди 55–річчя заснування Скадовського технікуму Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет».