Муніципальний чат-бот "СВОЇ"

Шановні мешканці Скадовської громади, наша громада активно працює над розвитком онлайн-сервісів. Наразі запущено чат-бот за допомогою якого Ви зможете отримати консультації та послуги відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради, дізнатися контакти необхідних Вам спеціалістів онлайн за допомогою смартфону.

Чатбот СВОЇ спрямований на покращення взаємодії громадян зі Скадовською міською радою. Ним можна скористатися у Viber та Telegram.

Чатбот містить три зручних блоки: “Послуги”, “Моя громада” і «ЦНАП».

У блоці “Послуги” ви можете знайти, як замовити послугу онлайн. Серед доступних сервісів — актуалізація даних в Реєстрі Скадовської територіальної громади, довідка про відсутність судимості, відкриття ФОП, отримання ліцензій та дозволів тощо.

Блок “Моя громада” є довідником інформації про структурні підрозділи міської ради, останні новини та події.

Блок «ЦНАП» розкаже вам про послуги, які ми сьогодні надаємо, новини та результати нашої роботи в цифрах.

Муніципальний чат-бот СВОЇ впроваджується за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується урядом Швейцарії. Запускається у 21 громаді у 9 областях України.

Спробуйте чат-бот через додаток вайбер/телеграм.

виконавчого комітету міської ради

Інформуємо про роботу відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради

за січень-травень 2024 року!

За 5 місяців поточного року відділом надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради було надано 1539 адміністративних послуг, серед них:

- 225 консультацій;

- 160 витягів з Реєстру територіальної громади Скадовської міської ради;

- 836 громадянам внесено зміни до інформації в Реєстрі територіальної громади Скадовської міської ради;

- 19 громадянам оброблено та внесено до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України повідомлення про пошкоджене майно;

- 96 осіб знято з реєстрації із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) за повідомленням Державної міграційної служби України;

- 1 особі проведено реєстрацію місця проживання/перебування.

Опрацьовано 180 звернень від мешканців Скадовської територіальної громади стосовно питання надання адміністративних послуг.

Опрацьовано 8 заяв щодо актуалізації даних в реєстрі військовозобов’язаних з наданням витягу з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Надано інформацію на 9 запитів отриманих від нотаріусів, що дозволило нашим мешканцям оформити документи на спадщину.

Оброблено 5 запитів на інформацію від суду щодо надання відомостей про реєстрацію місця проживання та інших персональних даних, що містяться в Реєстрі територіальної громади.

Водночас наголошуємо і пропонуємо вам перевірити та актуалізувати свої дані в Реєстрі територіальної громади Скадовської міської ради. Перевірте правильність та актуальність ваших особистих даних, які вже містяться у Реєстрі. Якщо дані відсутні їх треба внести. Звертайтеся вчасно та актуалізуйте свої дані після отримання паспорта у зв'язку з одруженням/розлученням, закінченням терміну тощо, а також дані своїх дітей, які досягли 14 річного віку перед отриманням ними ID-паспорта. Навіть якщо ви маєте паспорт у вигляді книжечки, радимо вам зробити перевірку свої даних в Реєстрі.

Нагадуємо, що вчасно проведена актуалізація відомостей в Реєстрі територіальної громади дозволить Вам отримати витяг про місце реєстрації протягом кількох хвилин, без черг і відвідування ЦНАП. Нині гостро стоїть питання щодо наповнення Реєстру територіальної громади Скадовської міської ради, тому ми вкотре звертаємося до всіх мешканців нашої громади з проханням долучитися до формування реєстру. Для цього Ви можете заповнити Google Форму за посиланням: http://surl.li/phgut.

Отримати консультацію з питань надання адміністративних послуг можна за номером телефону +380505526048 (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal) з понеділка по п’ятницю з 09 до 16 години.

виконавчого комітету міської ради

Інформуємо про роботу відділу надання адміністративних послуг

виконавчого комітету міської ради за січень-квітень 2024 року!

З початку поточного року відділом надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради було надано 1284 адміністративні послуги, серед них:

- 160 консультацій;

- 133 витяги з реєстру Скадовської територіальної громади;

- 735 громадянам внесено зміни до інформації в реєстрі Скадовської територіальної громади;

- 18 громадянам оброблено та внесено до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України повідомлення про пошкоджене майно;

- 86 осіб знято з реєстрації із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) за повідомленням Державної міграційної служби України.

Опрацьовано 146 звернень від мешканців Скадовської територіальної громади стосовно питання надання адміністративних послуг.

Надано інформацію на 6 запитів отриманих від нотаріусів, що дозволило нашим мешканцям оформити документи на спадщину.

Водночас нагадуємо, вчасно проведена актуалізація відомостей в реєстрі територіальної громади дозволить Вам отримати витяг про місце реєстрації протягом кількох хвилин, без черг і відвідування ЦНАП. Нині гостро стоїть питання щодо наповнення реєстру Скадовської територіальної громади, тому ми вкотре звертаємося до всіх мешканців нашої громади з проханням долучитися до формування реєстру. Для цього Ви можете заповнити Google Форму за посиланням: http://surl.li/phgut.