Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Склад постійних депутатських комісій

Склад постійних депутатських комісій Скадовської міської ради VІІІ скликання


1. Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, планування та виконання бюджету, встановлення місцевих податків та зборів, інвестиційної політики та розвитку старостинських округів:

  • Кабакова Галина Іванівна - голова комісії
  • Демиденко Олександр Сергійович
  • Козак Василь Анатолійович
  • Фролов Олексій Володимирович

2. Постійна комісія міської ради з питань законності, запобігання корупції, захисту прав та свобод громадян, депутатської діяльності та етики (мандатна), дотримання Статуту територіальної громади міста Скадовська, Регламенту роботи міської ради та взаємодії з правоохоронними органами:

  • Касьяненко Олександр Іванович - голова комісії
  • Лавриненко Євген Васильович
  • Хоменюк Ольга Павлівна

3. Постійна комісія міської ради з питань підприємництва та регуляторної політики, охорони навколишнього природного середовища, розвитку курортної зони та туризму:

  • Павловський Юлій Анатолійович - голова комісії
  • Закарян Оксана Геворгівна
  • Твердохліб Надія Юріївна
  • Терьохін Артур Геннадійович

4. Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку промисловості, транспорту, торгівлі, будівництва, архітектури та ефективного використання об'єктів комунальної власності:

  • Старенький Олег Федорович - голова комісії
  • Гребенюк Василь Вікторович
  • Сокольчук Олег Миколайович

5. Постійна комісія міської ради з питань адміністративно-територіального устрою, врегулювання земельних відносин, планування території, природокористування, охорони пам'яток, розвитку сільського господарства:

  • Соценко Віталій Іванович - голова комісії
  • Бульгак Ірина Сергіївна
  • Васильєв Олег Петрович
  • Козлова Людмила Станіславівна
  • Шепель Микола Федорович

6.  Постійна комісія міської ради з питань організації та діяльності закладів і об'єктів гуманітарної сфери, по роботі з молоддю, проведенню культурно-масових та спортивних заходів:

  •  Лиховид Олег Миколайович - голова комісії
  • Грищенко Тетяна Василівна
  • Семків Марія Петрівна
  • Соценко Ганна Олександрівна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора