Склад постійних депутатських комісій

Склад постійних депутатських комісій Скадовської міської ради VІІІ скликання

1. Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, планування та виконання бюджету, встановлення місцевих податків та зборів, інвестиційної політики та розвитку старостинських округів:

2. Постійна комісія міської ради з питань законності, запобігання корупції, захисту прав та свобод громадян, депутатської діяльності та етики (мандатна), дотримання Статуту територіальної громади міста Скадовська, Регламенту роботи міської ради та взаємодії з правоохоронними органами:

3. Постійна комісія міської ради з питань підприємництва та регуляторної політики, охорони навколишнього природного середовища, розвитку курортної зони та туризму:

4. Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку промисловості, транспорту, торгівлі, будівництва, архітектури та ефективного використання об'єктів комунальної власності:

5. Постійна комісія міської ради з питань адміністративно-територіального устрою, врегулювання земельних відносин, планування території, природокористування, охорони пам'яток, розвитку сільського господарства:

6.  Постійна комісія міської ради з питань організації та діяльності закладів і об'єктів гуманітарної сфери, по роботі з молоддю, проведенню культурно-масових та спортивних заходів: