Про заходи щодо протидії рейдерству

Дата: 04.11.2019 16:58

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», відділ у Скадовському районі головного управління Держгеокадастру  у Херсонській області звертає увагу на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування)  на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Для цього слід замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на кожну земельну ділянку.

Розробниками документації із землеустрою, відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» є:

- юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у  складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою;

- фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Подання документації із землеустрою до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру від імені замовника здійснюється її розробником, якщо інше не встановлене договором.