Новий водогін для східного мікрорайону

Дата: 05.11.2019 13:49

Скадовська вода завжди славилась гарною якістю та смаком, але під час її подачі по старим водогонам стан її суттєво змінюється. Одним з першочергових завдань міської ради є заміна старих водогонів і над цим завданням плідно працює КП «Водне господарство».

Цього року реалізовано масштабний проект із прокладання нової магістральної мережі водогону від свердловин до центру мікрорайону «Біла акація».

Сьогодні комунальна служба впроваджує нове завдання. Наразі прокладається дві мережі водогону від точи видобутку води, що на території санітарної зони КП «Водне господарство»: одна живитиме багатоповерхові будинки по 33 Гв. Дивізії, а саме № 6, 8, 10, 12, 13, інша лінія подаватиме воду для приватного сектору. Загалом прокладається 560 м нового водогону в місті.