Статут громади

Зареєстровано                                                                                                                   Затверджено

Скадовським  районним                                                                           рішенням сесії

управлінням  юстиції                                                                              Скадовської

01 грудня 2008 року                                                                                 міської ради V  скликання

Свідоцтво  1                                                                                         № 585 від 25 вересня 2008 р.

Начальник управління                                                                            Міський голова

Г.О. Павлишина                                                                                       О.В.Гавриш

СТАТУТ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ

МІСТА  СКАДОВСЬКА

Скадовськ – 2008

Статут територіальної  громади  міста Скадовська ( надалі Статут), відповідно до Конституції і законів України, закріплює систему місцевого самоврядування міста Скадовська, форми та порядок здійснення місцевого самоврядування в місті, функції й повноваження, статус органів та посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів міської ради, органів самоорганізації населення.

Цей Статут виражає волю всієї територіальної громади міста, є актом найвищої юридичної сили серед інших актів, що приймаються  в системі місцевого самоврядування міста.

Місцеве самоврядування в м. Скадовську - це визнане й гаран- товане державою право та реальна здатність територіальної громади міста ( надалі – міська громада ) самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Міське самоврядування здійснюється міською громадою як безпосередньо, так і через міську раду та її виконавчі органи.

Статут територіальної громади м.Скадовська