16 Квітня, 2020 р., 16:37
Напередодні святкування Великодня та Поминальних днів варто пам’ятати про поширення коронавірусної хвороби на території України. На теперішній час у Скадовському районі не зареєстровано жодного випадку захворювання.
16 Квітня, 2020 р., 16:09
Сьогодні розпочато облаштування клумб центральної міської площі. Молоді саджанці туї та ялівця нині прикрашають центральну клумбу за флагштоком. Роботи з благоустрою тривають.
16 Квітня, 2020 р., 16:07
У місті тривають ремонтні роботи дорожнього покриття. Сьогодні дві бригади Скадовського райавтодору працювали по вул. Маріїнській та В’ячеслава Чорновола. Вже проведено ремонтні роботи по вул. Джарилгацькій,  Незалежності, Гуманенка.
15 Квітня, 2020 р., 17:05
На час дії карантину для двірників КП «Водне господарство» визначено завдання щоденно проводити дезінфекцію під'їздів. Прибирання території будинків проводиться згідно поточних графіків.
15 Квітня, 2020 р., 15:30
15 квітня 2020 року відбулася зустріч педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з теми «Організація роботи закладу дошкільної освіти під час карантину» в он лайн режимі за допомогою хмарної платформи ZOOM.
15 Квітня, 2020 р., 11:48
Триває реконструкція центральної міської площі. Завершуються роботи з облаштування нового плиткового покриття. На черзі оздоблення клумб та зелених зон території площі.
14 Квітня, 2020 р., 12:13
Дитина щаслива, коли зростає в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння.  На жаль, не всім пощастило так жити.  10 квітня на сміттєзвалищі було знайдено  трьох  дітей, віком 7,8 та 10 років. Приїхали вони із Закарпатської області. Наразі діти знаходяться в інфекційному відділенні Скадовської ЦРЛ.
14 Квітня, 2020 р., 11:11
13 квітня 2020 року на засіданні комісії з питань надання адресної грошової матеріальної допомоги окремим категоріям мешканців м.Скадовська розглянуто 22 заяви.
14 Квітня, 2020 р., 09:44
Проект регуляторного акту рішення Скадовської міської ради “ Про встановлення місцевих податків і зборів на території міста Скадовська на 2021 рік ” розроблено сектором планування та аналізу господарської діяльності фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради.
14 Квітня, 2020 р., 09:11
На час дії карантинних заходів працівники АТ «Херсонгаз» не здійснюють зняття показників лічильників, які знаходяться на території споживачів. На період карантину усі показники газових лічильників за березень приймаються виключно в дистанційному режимі (особистий кабінет, телефони, вайбер-бот) у період з 01 по 05 число.