26 Березня, 2020 р., 13:20
Скадовська міська рада повідомляє, що 25 березня 2020 року під час селекторної наради Президента України Володимира Зеленського з міськими головами обласних центрів та головами обласних державних адміністрацій було порушено питання функціонування продовольчих ринків. Президентом України Володимиром Зеленським зауважено, що лише на місцях можна визначити наскільки небезпечні й потрібні продовольчі ринки в населеному пункті.
18 Березня, 2020 р., 16:44
Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 обслуговування громадян здійснюється в особливому режимі до 03 квітня 2020 року включно.
18 Березня, 2020 р., 16:30
Сьогодні свій День народження зустрічає начальник управління Державної казначейської служби України у Скадовському районі Кулєнкова Наталія Федорівна!
17 Березня, 2020 р., 17:08
Відповідно до розпорядження міського голови від 17 березня 2020 року № 28-р  заборонено проведення усіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів у місті, у яких бере участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування до 03 квітня 2020 року включно, а також перевезення більше 10 пасажирів одночасно в автомобільному транспорті, автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.
17 Березня, 2020 р., 08:22
Відповідно до рішення комісії по визначенню обсягів пайової участі власників тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 18.04.2018 року № 68 та від 26.04.2018 року № 79, вирішено визначити нову дату проведення конкурсу для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у літній період 2020 року, проведення якого було призначено на 26 березня 2020 року (протокол засідання комісії від 16.03.2020 року № 2).
16 Березня, 2020 р., 17:11
16 березня під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівниками комунальних підприємств міста, особлива увага на якому була приділена питанню запобігання поширенню коронавірусу в місті.
16 Березня, 2020 р., 16:21
З найщирішими вітаннями з нагоди Дня народження сьогодні, 16 березня, звернувся секретар міської ради Сокольчук О.М. до директора Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гузенко Тетяни Іванівни. Від імені апарату міської ради та депутатського корпусу побажав міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.
13 Березня, 2020 р., 14:59
Кожної третьої неділі березня традиційно відзначається свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують життєдіяльність нашого міста та створюють умови для комфортного проживання мешканців – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Саме житлово-комунальна сфера є основою сталого розвитку громади і міста.
13 Березня, 2020 р., 14:37
Постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року в Україні встановлено День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня. Цей день встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
12 Березня, 2020 р., 13:02
З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, збереження життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу прийнято рішення про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти Скадовської міської ради на період з 16 березня по 03 квітня 2020 року. Відповідне розпорядження міського голови прийнято 12 березня 2020 року за № 25-р.