Нові зупинки у місті

Дата: 05.11.2019 13:55

Два нових павільйони на міських зупинках громадського транспорту встановили фахівці КП «Водне господарство». Їх облаштовано біля магазину «Багети» та газового господарства, донині на зупинках не було відповідного обладнання.

Цього року також встановлено нову зупинку на трасі до с.Антонівка. Всі ці три об’єкти виготовлено та встановлено коштом міського бюджету на виконання міської програми соціально-економічного розвитку міста.

Активне відновлення та реконструкція міських зупинок проводиться з минулого року, завдяки чому торік відповідно до програми у місті встановлено три нові зупинки коштом міського бюджету та дві завдяки спонсорській підтримці, також було проведено ремонт конструкцій існуючих павільйонів та їх оздоблення.