Новітні технології розвитку зв’язного мовлення дошкільнят

Дата: 06.11.2019 16:40

З метою оптимізації освітнього процесу через застосування новітніх технологій, 05 листопада 2019 року в ЗДО №7 «Казка» для  педагогічних працівників закладу відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «Прийоми мнемотехніки в освітньому процесі ЗДО» (кер. вихователь-методист  Т.Зіневич, вихователь А. Смолієнко).

Під час проведення заходу вихователі  вдосконалили свої знання і вміння з використання прийомів мнемотехніки для формування мовленнєвої компетентності дошкільників, «подорожуючи» мапою  країни Мнемотехніки.

Підсумовуючи проведений захід, педагоги дійшли висновку, що впровадження такої освітньої технології сприяє розвитку зв’язного мовлення, розвиває комунікативні та пізнавальні здібності особистості, збільшується навчальна мотивація, а з нею і успіхи вихованців. Такі заходи сприяють професійному вдосконаленню та творчому зростанню педагогів, адже педагог - не тільки той, хто вчить, а той, хто все життя вчиться.