Секретар виконавчого комітету міської ради

Секретар виконавчого комітету Скадовської міської ради

ЗЕЛЕНЮК Сергій Володимирович

Народився 18 лютого 1986 року в місті Скадовськ Херсонської області. В 2003 році закінчив Скадовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, де одержав атестат про повну загальну середню освіту.

З вересня 2003 року навчався в Херсонському державному університеті на економіко-юридичному факультеті, який закінчив у 2008 році та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Економічна теорія» та здобув кваліфікацію економіста, викладача економічної теорії.

За час навчання в університеті, за його направленням влітку працював вихователем в дитячих таборах Скадовського району. З червня по серпень 2004 року – у дитячому оздоровчому центрі «Червоні вітрила» (м.Скадовськ). З червня по липень 2005 та 2006 років – у оздоровчому центрі «Чайка» (смт.Лазурне). Також з листопада 2006 року по листопад 2007 року працював промоутером ТОВ «Торгівельний будинок «Мегаполіс».

За направленням від університету з травня 2008 року по листопад 2009 року працював менеджером по роботі з клієнтами центрального відділення Херсонського регіонального управління роздрібного бізнесу ВАТ «Ерсте Банк». З грудня 2009 року по листопад 2011 року працював головним спеціалістом управління економіки Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області. З березня 2012 року по лютий 2021 року працював радником голови Скадовської районної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку територій та здійснення економічних реформ. З 26 лютого 2021 року - секретар виконавчого комітету Скадовської міської ради.

Нагороджений почесними грамотами голови Складовської районної ради та відзнакою Скадовського міського голови.

Одружений, дружина Зеленюк Анастасія Дмитрівна, батько двох дітей.