Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Секретар виконавчого комітету міської ради

Секретар виконавчого комітету Скадовської міської ради

 

ЗЕЛЕНЮК Сергій Володимирович

 

Народився 18 лютого 1986 року в місті Скадовськ Херсонської області. В 2003 році закінчив Скадовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, де одержав атестат про повну загальну середню освіту.

 

З вересня 2003 року навчався в Херсонському державному університеті на економіко-юридичному факультеті, який закінчив у 2008 році та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Економічна теорія» та здобув кваліфікацію економіста, викладача економічної теорії.

 

За час навчання в університеті, за його направленням влітку працював вихователем в дитячих таборах Скадовського району. З червня по серпень 2004 року – у дитячому оздоровчому центрі «Червоні вітрила» (м.Скадовськ). З червня по липень 2005 та 2006 років – у оздоровчому центрі «Чайка» (смт.Лазурне). Також з листопада 2006 року по листопад 2007 року працював промоутером ТОВ «Торгівельний будинок «Мегаполіс».

 

За направленням від університету з травня 2008 року по листопад 2009 року працював менеджером по роботі з клієнтами центрального відділення Херсонського регіонального управління роздрібного бізнесу ВАТ «Ерсте Банк». З грудня 2009 року по листопад 2011 року працював головним спеціалістом управління економіки Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області. З березня 2012 року по лютий 2021 року працював радником голови Скадовської районної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку територій та здійснення економічних реформ. З 26 лютого 2021 року - секретар виконавчого комітету Скадовської міської ради.

 

Нагороджений почесними грамотами голови Складовської районної ради та відзнакою Скадовського міського голови.

 

Одружений, дружина Зеленюк Анастасія Дмитрівна, батько двох дітей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора