Вітаємо з 55-річчям Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ

Дата: 01.11.2019 16:27

01 листопада 2019 року відбулись урочистості з нагоди 55–річчя заснування Скадовського технікуму Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет».

До ювілейної дати за визначні досягнення у розвиток аграрної освіти, збереження та примноження кращих освітянських традицій, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди 55-річчя з дня заснування відзнакою міського голови нагороджено Гончарського Івана Львовича, директора Скадовського технікуму Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет».

За вагомий внесок у розвиток аграрної освіти, відданість  справі, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію та з нагоди 55-річчя з дня заснування Почесними грамотами міського голови нагороджені Присяжний Олексій Вікторович, викладач, Кіналь Валентина Степанівна, провідний бухгалтер, та Ландар Вадим Олександрович, майстер виробничого навчання Скадовського технікуму Державного вищого навчального закладу “Херсонський державний аграрний університет”.