КЗ «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради

Всеукраїнська акція «Урок»

На початку шкільних занять у  комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради (далі – Центр)  проводяться соціальні акції, спрямовані на підтримку сімей із дітьми.

Так, з метою надання адресної допомоги у підготовці до нового навчального року дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах  проведено соціальну акцію «Урок».

Фахівцями із соціальної роботи Центру відвідано 53 сім’ї, в яких виховуються діти шкільного віку, проведені обстеження матеріально-побутових умов проживання зазначених категорій громадян, складено акти оцінки потреб сім’ї. За результатами обстежень 12 школярів, які перебувають на обліку в Центрі отримали канцелярські  товари: зошити, ручки, олівці та інше шкільне приладдя.

Захід проведено за підтримки Скадовської міської ради та волонтерів Скадовської громади: Тетяні Григорівні Височенко (ТОВ «Аттіка»), Валентині Михайлівні Старчеус (ФОП «Старчеус»), Світлані Андріївні Зінченко (ФОП «Зінченко»).

Директор Центру     О.О. КОЖУКОВСЬКА