Контроль температурного режиму у міських дошкільних закладах

Дата: 06.11.2019 16:43

З початку сезону опалення міська рада щодня проводить контроль дотримання температурного режиму в дошкільних закладах міста. Вибірково проводяться обстеження групових приміщень та спалень, їх готовність до зимового періоду.

05 листопада заступник міського голови Бутенко О.І., куратор міських дошкільних закладів, провела обстеження у яслах-садку № 5 «Червона шапочка». Згідно плану занять ясел-садка проводились групові заняття в музичному залі, де було забезпечено комфортний температурний режим, діти вивчали нові таночки й пісні. Відповідний режим, а це 18-20 °C, дотримано у спортивному залі, приміщеннях груп та спальнях.

Кожна група ЗДО, відповідно до вікових категорій, працювала над здобуттям нових знань та вмінь. Згідно режиму проводились прогулянки на свіжому повітрі, заняття у ігрових куточках та підготовка дітей до школи.