Відділ соціального захисту населення Скадовської міської ради

Положення про відділ соціального захисту населення Скадовської міської ради

до рішення XV позачергової сесії

Скадовської міської ради VІІІ скликання

від 16.06.2021 № 450

ОГОЛОШЕННЯ від 23.06.2021

про конкурс на посаду директора комунального закладу

«Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради

Скадовська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Скадовського міської ради, який знаходиться за адресою: Херсонська обл., м.Скадовськ, вул. Маріїнська, 78.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

Директором комунального закладу надання соціальних послуг може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань, стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня - не менше ніж 5 років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

Умови оплати праці директора комунального закладу встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», наказів Міністерства соціальної політики України від 12 липня 2016 року № 753 «Про затвердження Типового штатного нормативу чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та від 05 жовтня 2005 року № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення».

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору.

Претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Конкурс складається з таких етапів:

1. Прийняття рішення про проведення конкурсу, утворення та затвердження складу конкурсної комісії.

2. Оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

3. Прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі; допуск кандидатів до участі у конкурсному відборі.

4. Проведення конкурсного відбору.

5. Визначення переможця конкурсу.

6. Оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті міської ради.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: Херсонська обл., м.Скадовськ, вул. Маріїнська, 78 (кабінет № 1).

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі: головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради – Стрюкова Н.І.

Тел: +380665341768.

Електронна пошта: vszn-rada@ukr.net

Протокол конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради від 15 липня 2021 року