Конкурси на посади керівників закладів культури

ІСТОТНІ УМОВИ контракту з керівником комунального закладу "Скадовський міський будинок культури ім. Шевченка"

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський міський будинок культури ім.Шевченка"

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський міський будинок культури ім.Шевченка" від 21.10.2021 № 2

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський міський будинок культури ім.Шевченка" від 18.10.2021 № 1

Кандидати конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський міський будинок культури ім.Шевченка"

ВОЛОШИН Анатолій Іванович

мотиваційний лист.

МИРОНЕЦЬ Ольга Василівна

мотиваційний лист.

ІСТОТНІ УМОВИ контракту з керівником комунального закладу "Скадовська  міська публічна бібліотека"

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовська міська публічна бібліотека"

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовська міська публічна бібліотека" від 22.10.2021 № 2

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовська міська публічна бібліотека" від 18.10.2021 № 1

Кандидати конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовська міська публічна бібліотека"

МАЛАШКОВА Оксана Миколаївна

мотиваційний лист;

проект програми розвитку комунального закладу.

ІСТОТНІ УМОВИ контракту з керівником комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей"

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей"

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей" від 20.10.2021 № 2

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей" від 18.10.2021 № 1

Кандидати конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей"

СМИРНОВА Любов Юріївна

мотиваційний лист;

проект програми розвитку комунального закладу.