03 Листопада, 2020 р., 15:28
З метою забезпечення необхідного теплового режиму в приміщеннях, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” (зі змінами), розпорядженням міського голови від 28 жовтня 2020 року № 137-р «Про початок опалювального сезону 2020-2021 років в м.Скадовську» встановлено наступне.
03 Листопада, 2020 р., 15:24
Міжнародний день Чорного моря відзначали старші вихованці групи «Метелики» ЗДО (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Чебурашка». 30 жовтня діти із задоволенням вирушили на екскурсію на морське узбережжя.
02 Листопада, 2020 р., 16:50
Сьогодні новий сучасний сміттєвоз вперше вийшов працювати на вулицях міста. Обнову для міської громади придбано для комунального підприємства «Очисні споруди» коштом міського бюджету. За результатами проведеного конкурсу в системі Рrozorro придбано відповідний сміттєвоз RENAULT з заднім завантаженням, сума договору склала 1 250 тис. грн.
02 Листопада, 2020 р., 16:49
Зі щирою повагою, від імені громади міста Скадовська, прийміть вітання з нагоди Дня народження!
02 Листопада, 2020 р., 16:46
Дата святкування «міжнародного дня анімації» була обрана невипадково. Саме 28 жовттня у 1892 році  художник та винахідник з Франції Еміль Рено  продемонстрував поважній паризькій публіці, котра зібралася у залі «Кабінету фантастики» музею Гревен, «светящиеся пантомимы» — рухомі зображення, відтворені на екрані.
02 Листопада, 2020 р., 16:45
Сьогодні, 02 листопада, відбулась оперативна нарада під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств ЖКГ. У ході наради обговорювались питання роботи житлово-комунального господарства, виконання міських програм.
02 Листопада, 2020 р., 16:41
02 листопада з нагоди 77-ї річниці визволення Скадовщини від фашистських загарбників колектив виконавчого комітету міської ради провів церемонію покладання квітів до монументу невідомому солдату алеї Слави.
02 Листопада, 2020 р., 16:38
З нагоди Дня працівника соціальної сфери заступник міського голови Бутенко О.І. привітала колективи Cкадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
29 Жовтня, 2020 р., 17:03
Сьогодні 90-річчя відзначає Бурка Лідія Петрівна, ветеран  праці, має 43 роки трудового стажу, більшість з якого працювала у колгоспі «Радянська Україна». Від міської громади шановного ювіляра привітали голова ради ветеранів Людмила Безердян і секретар виконавчого комітету міської ради Лілія Козел, з побажаннями добробуту, злагоди, міцного здоров’я та щасливої долі чарівній ювілярці і її родині.
29 Жовтня, 2020 р., 17:01
Проблемним питанням з подачі питної води став порив магістрального водогону по вул. Віталія Бєлікова. Частину магістральної труби водогону було замінено на азбоцементну, облаштовано муфти для її кріплення. Через невідповідність діаметрів труб їх з’єднання викликало ряд складнощів, але сьогодні це питання вирішено. Подачу води у магістралях відновлено, працюють насоси підкачувальних станцій для встановлення необхідного тиску у мережі.