Про актуальні питання сьогодення

Дата: 02.11.2020 16:45
Кількість переглядів: 1940

Сьогодні, 02 листопада, відбулась оперативна нарада під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств ЖКГ. У ході наради обговорювались питання роботи житлово-комунального господарства, виконання міських програм.

У ході наради обговорювались питання контролю роботи каналізаційно-насосних станцій № 3, 4, 5, стану їх гідродинамічного навантаження, потреби у їх очищенні навколо робочих насосів.  Секретар міської ради надав доручення: підготувати зміни до міського бюджету з забезпечення протиепідемічних заходів, вивчивши потреби  освітніх закладів міста, садків і шкіл, лікувальних закладів Скадовська; активізувати контроль зі збору земельного податку, провести роз’яснювальну роботу з організаціями, підприємствами та фізичними особами міста з даного питання.