З нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 02.11.2020 16:38

З нагоди Дня працівника соціальної сфери заступник міського голови Бутенко О.І. привітала колективи Cкадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Трудовим колективам побажала плідної праці на благо розвитку соціального благополуччя міської громади. Почесними грамотами міського голови до професійного свята за високий професійний рівень, ініціативність і відповідальність, вагомий особистий внесок з реалізації державної політики соціального захисту населення народжено: Герцеву Оксану Василівну,  фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Греця Валерія Григоровича,  фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Князєву Світлану Євгенівну,  провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Cкадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

За плідну роботу із забезпечення виконання соціальних завдань на благо міської громади, з нагоди Дня працівника соціальної сфери, секретар міської ради Сокольчук О.М. відзначив сектор організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету міської ради, побажав наснаги і професійних успіхів, вручив сувеніри працівникам сектору.