До Міжнародного дня Чорного моря

Дата: 03.11.2020 15:24

Міжнародний день Чорного моря відзначали старші вихованці групи «Метелики» ЗДО (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Чебурашка». 30 жовтня діти із задоволенням вирушили на екскурсію на морське узбережжя.

Вихователі запропонували дітям пограти в пізнавальні ігри, провели бесіди, створили проблемні ситуації, які були направлені на розвиток ціннісного ставлення до Чорного моря. Вихованці вивчали його мешканців, у ігровій формі отримали розуміння значущості в житті людей морського середовища. Разом з цим вихователі навчали екологічній культурі поведінки та естетичній складовій, вмінню милуватися красою природи. У результаті спілкування діти зробили власний важливий висновок: «Як нам пощастило жити біля моря!»