Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 29.10.2020 17:03

Сьогодні 90-річчя відзначає Бурка Лідія Петрівна, ветеран  праці, має 43 роки трудового стажу, більшість з якого працювала у колгоспі «Радянська Україна». Від міської громади шановного ювіляра привітали голова ради ветеранів Людмила Безердян і секретар виконавчого комітету міської ради Лілія Козел, з побажаннями добробуту, злагоди, міцного здоров’я та щасливої долі чарівній ювілярці і її родині.

Лідія Петрівна має щасливу родину – трьох дочок, п’ятеро онуків та семеро правнуків. І сьогодні всі вітають чарівну матусю й бабусю, на згадку про історію родини облаштували власну фотовиставку, а найцінніше фото зі шкільних років з якого чарівно посміхається дівчинка у хустинці. Тож, нехай радістю і щастям ще багато років світяться очі чарівної жінки-трудівниці, яка щедро дарує свою любов всім навкруги.