12 Серпня, 2019 р., 17:39
09 серпня відбувся інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб за ініціативи інформаційно-консультаційного центру «Усі разом» та ГО «Десяте квітня», яка є виконавчим партнером Агенції ООН. Нинішній інформаційний сніданок, як діалогова платформа, мав на меті обмін досвідом з вирішення житлової проблеми для переміщених осіб, надання правової  підтримки, виконанню існуючих програм та пільг.
12 Серпня, 2019 р., 17:34
Справжнє свято відбулося сьогодні у "Червоній Шапочці". Веселощі у садочку не скінчаються й влітку!
09 Серпня, 2019 р., 17:38
Вчора відбулась робоча організаційна нарада  з опрацювання заходів до дня заснування міста. Нараду провів секретар міської ради Сокольчук О.М.
09 Серпня, 2019 р., 17:19
Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами соціальних послуг за цим Законом та Законом України «Про зайнятість населення» є:
09 Серпня, 2019 р., 17:10
Скадовський районний  Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Надія»  проводить набір дітей району та міста на безкоштовне перебування, які отримали статус інвалідності.
09 Серпня, 2019 р., 17:01
Раді повідомити Вас, що введено у експлуатацію новий Веб-сайт "Єдине соціальне середовище зайнятості".
09 Серпня, 2019 р., 09:17
Останні дослідження води прибережної зони міста проведено 29 липня поточного року. Результати досліджень затверджено протоколом ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ У» від 05 серпня 2019 року з  висновком про відповідність стану води вимогам санітарних норм.
07 Серпня, 2019 р., 17:16
В місті Скадовську розпочалося масове цвітіння карантинного виду бур’яну – амброзії полинолистої.
07 Серпня, 2019 р., 17:09
Виконавчим комітетом Скадовської міської ради продовжується робота з благоустрою території нашого міста.
06 Серпня, 2019 р., 16:22
Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує на безкоштовне навчання до Державного навчального закладу  «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» за такими професіями: