У Скадовську розпочато опалювальний сезон 2020-2021 років

Дата: 03.11.2020 15:28

З метою забезпечення необхідного теплового режиму в приміщеннях, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” (зі змінами), розпорядженням міського голови від 28 жовтня 2020 року № 137-р «Про початок опалювального сезону 2020-2021 років в м.Скадовську» встановлено наступне.

Розпочати опалювальний сезон 2020-2021 років для опалювальних котелень об’єктів комунальної власності територіальної громади міста з 29 жовтня 2020 року.

Керівникам закладів дошкільної освіти на період опалювального сезону:

дотримуватися повітряно-температурного режиму в приміщеннях відповідно до державних санітарних норм і правил;

щоденно, крім вихідних днів, надавати дані температурних показників у приміщеннях  дитячих садочків станом на 08-00 та 14-00 години;

розробити, затвердити та запровадити заходи щодо економії електроенергії, газу, води. Подати їх виконавчому комітету міської ради до 02 листопада  2020 року;

щомісячно проводити аналіз споживання енергетичних ресурсів в натуральних показниках, а також причин та умов зростання обсягів їх споживання.