16 Листопада, 2020 р., 16:53
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
16 Листопада, 2020 р., 16:50
Початок опалювального сезону у закладах і установах виносить на поверхню проблемні питання. У ЗДО (ясла-садок) №3 «Дзвіночок» ремонту потребувала тепломагістраль, що простягається від котельні міської ради по двору ясел-садка. Зношені труби протікали й потребували нагальної заміни.
11 Листопада, 2020 р., 16:14
11 Листопада, 2020 р., 10:41
Через ускладнення епідемічного стану у Скадовському районі і місті переконливо просимо членів міської громади звертатися до виконавчого комітету Скадовської міської ради у разі крайньої потреби.
10 Листопада, 2020 р., 16:25
«Шануймо рідну мову!», під таким гаслом пройшло свято в групі «Метелики» у яслах-садку комбінованого типу «Чебурашка» (вихователі Карплюк В.В., Діденко С.М., музичний керівник Ходжаєва Ю.П.).
10 Листопада, 2020 р., 14:46
Шановний Андрію Івановичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!
10 Листопада, 2020 р., 14:32
09 Листопада, 2020 р., 16:06
“Найменше благо життя - багатство, найбільше - мудрість”,- говорить відомий вислів. Вершиною життєвої мудрості є зустріч щасливого довголіття з чарівною посмішкою та кмітливим гумором на вустах. Саме такою є чарівна скадовчанка Гончарова Ніна Іванівна, яка сьогодні відзначає 95-річчя.
09 Листопада, 2020 р., 14:58
Сьогодні професійне свято відзначають Скадовські культармійці. З Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, шановні!
09 Листопада, 2020 р., 14:14
Програма «Власний дім» - основні переваги