30 Листопада, 2020 р., 15:07
28 листопада 2020 року на центральній площі міста Скадовський районний будинок культури разом зі Скадовською ЦБС презентував інформаційну виставку «Голодомор: нищення ідентичності», створеної Національним музеєм Голодомору-геноциду» у співпраці з багатьма музеями та архівними установам України.
27 Листопада, 2020 р., 14:09
28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.
27 Листопада, 2020 р., 13:51
З метою створення житлового фонду для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Скадовська міська рада має намір придбати житло на вторинному ринку житлової нерухомості міської громади. Власників нерухомого майна (квартир, будинків), розташованого в межах новоствореної Скадовської ОТГ, які мають намір продати житло, просимо до 08 грудня 2020 року включно надати письмові пропозиції за адресою: м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63. Житло має бути придатним для проживання, знаходитись у задовільному стані, облаштоване комунальними зручностями та опаленням. У разі виникнення питань просимо звертатись за тел.: (055 37) 5 30 74, (055 37) 5 21 34.
27 Листопада, 2020 р., 13:46
Виховний процес у міських яслах-садках триває, цікаве й корисне майстерно поєднують педагоги дошкільних закладів.
25 Листопада, 2020 р., 15:09
Сьогодні День народження відзначають керуючий відділенням АТ «Ощадбанк» Тарасов Олексій Юрійович і державний реєстратор відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради Жайворонок Володимир Сергійович.
25 Листопада, 2020 р., 15:07
Розпорядженням міського голови створено робочу групу щодо формування проекту місцевого бюджету на 2021 рік. Її очолив секретар міської ради Сокольчук О.М., до складу увійшлизаступники міського голови, керівники відділів і секторів виконавчого комітету міської ради, фінансового відділу Скадовської районної державної адміністрації, голова районної ради Старенький О.Ф. і депутати міської ради.
25 Листопада, 2020 р., 14:55
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів. Роботи, що будуть проводитися: технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1705.
20 Листопада, 2020 р., 14:03
З метою мінімізації ризиків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, збереження життя та здоров'я скадовчан, виконавчий комітет Скадовської міської ради запровадив відповідні заходи з прийому громадян. Наразі викликати фахівців можна з допомогою дзвоника, що біля вхідних дверей. За необхідності у вестибюлі приміщення є зразки заяв, що допоможуть скласти відповідне звернення.
20 Листопада, 2020 р., 13:54
20 Листопада, 2020 р., 13:48
Виплекати вміння творчо мислити й діяти креативно, над таким завданням працюють у  ЗДО яслах-садку №3 "Дзвіночок". Тут пройшли підсумкові заняття в усіх вікових групах по темі "Осінь золота" під керівництвом вихователя з образотворчого мистецтва Савельєвої Катерини. Здобувачі освіти старших груп показали навички володіння різними техніками малювання й аплікації. А найменьші розвивали свої художні здібності, використовуючи свої пальчики та долоні.