Перші кроки дошкільнят до Міжнародного дня анімації

Дата: 02.11.2020 16:46

Дата святкування «міжнародного дня анімації» була обрана невипадково. Саме 28 жовттня у 1892 році  художник та винахідник з Франції Еміль Рено  продемонстрував поважній паризькій публіці, котра зібралася у залі «Кабінету фантастики» музею Гревен, «светящиеся пантомимы» — рухомі зображення, відтворені на екрані.

Це свято не випадково  підтримують у ЗДО ясла-садок № 6 «Теремок», де працює анімаційна студія «Теремок Pictures». Колектив закладу продовжує брати участь у заходах ІV інноваційної інтернет-конференції. У її рамках вихованці середньої групи  «Зірочка» зробили перші кроки в анімаційний світ мистецтва. Малюки із задоволенням завітали до анімаційної студії  «Теремок Pictures», придумували цікаві історії до майбутнього мультфільму та навіть спробували відзняти перші кадри мультфільму власного виробництва.