31 Жовтня, 2019 р., 17:01
30 жовтня 2019 року в закладі дошкільної освіти №7 «Казка» відбулося свято Гарбуза та традиційний осінній ярмарок, на який завітала заступник міського голови О.І.Бутенко.  Господар Гарбуз з Господинею запросили гостей на ярмарок, де всіх присутніх чекали ігри-розваги, конкурси, безпрограшна лотерея, різноманітні смаколики та випічка, овочі та фрукти, які приготували батьки вихованців.
31 Жовтня, 2019 р., 13:41
Шановний Олександре Олександровичу! Зі щирою повагою прийміть вітання з нагоди Дня народження! Вас шанують у міській громаді як яскраву особистість, вмілого керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.
31 Жовтня, 2019 р., 13:40
Шановна Тетяно Василівно! Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження! Щастя - не вдача і не благодать, щастя - це доброчинність й заслуга, - говорить мудрість. Власне щасливе життя Ви збудували завдяки працьовитості і відданості справі, організаторським здібностям й широкому діапазону знань.
30 Жовтня, 2019 р., 17:34
Сьогодні у залі засідань міської ради відбулись збори міських квартальних комітетів. На порядку денному розглядались питання благоустрою міста (боротьби зі стихійними звалищами), надання пропозицій до проекту міського  бюджету на 2020 рік. У роботі зборів взяли участь секретар міської ради Сокольчук О.М, директор КП «Очисні споруди» Швець В.В.,  актив квартальних комітетів, громадськість міста.
30 Жовтня, 2019 р., 17:29
30 жовтня 2019 року в яслах-садку № 3 «Дзвіночок» м.Скадовська відбулося засідання членів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».
29 Жовтня, 2019 р., 17:30
Канікули жадана пора для школярів і час особливого контролю для батьків.
29 Жовтня, 2019 р., 17:28
30 жовтня 2019 року о 16.00 год. в залі засідань міської ради відбудуться збори активів міських квартальних комітетів. На порядок денний винесено питання благоустрою міста (збору сміття, листя та гілля від власників житлових будинків приватного сектору), формування пропозицій до міського бюджету 2020 року.
29 Жовтня, 2019 р., 17:16
29 жовтня 2019 року скадовчани відзначали річницю Дня визволення України та міста Скадовська від фашистських загарбників. О 10.00 год. на урочистий захід у читальному залі Скадовської районної бібліотеки зібрались ветерани війни, представники трудових колективів, громадськість міста. Про шлях до перемоги у Другій світовій війні говорили учасники заходу.
28 Жовтня, 2019 р., 17:04
28 жовтня 2019 року проведено чергове засідання виконавчого комітету міської, на  розгляд якого виносились питання:
28 Жовтня, 2019 р., 17:02
Робочий тиждень апарату виконкому міської ради традиційно розпочато з апаратної наради. Сьогодні, 28 жовтня, секретар міської ради Сокольчук О.М. розпочав нараду з обговорення питань благоустрою міста.