Нова ланка Асоціації працівників дошкільної освіти

Дата: 30.10.2019 17:29

30 жовтня 2019 року в яслах-садку № 3 «Дзвіночок» м.Скадовська відбулося засідання членів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

До розгляду винесено питання створення місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» (далі - АПДО) у Скадовському районі Херсонської області. У роботі засідання взяла участь заступник міського голови Бутенко О.І, методист з дошкільної освіти комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Панченко О.В. та більше 20 педагогів району.

Як результат роботи зібрання було ухвалення ряду нагальних питань: обрано керівний склад місцевого осередку АПДО Скадовського району Херсонської області у складі 3-х осіб, місцем розташування місцевого осередку АПДО визначено приміщення КУ «Скадовський районний методичний кабінет» за адресою: м.Скадовськ, вул. Сергіївська, 4.