Канікули – час відповідальності для батьків

Дата: 29.10.2019 17:30

Канікули жадана пора для школярів і час особливого контролю для батьків.

Чи задумувались ви, батьки, що відповідальність за ваших дітей у період, коли вони перебувають без нагляду, повністю лежить на вас. І у випадку, коли з вашою дитиною трапляється якась неприємність, а ви не запобігли цьому, ви можете бути притягнуті до відповідальності.

Серед небезпек, які підстерігають дітей  – небезпека потрапити у непередбачувану ситуацію біля водойм, граючись біля проїжджої частини. До переліку небезпечних місць, де діти можуть травмуватись, входять незавершені будівлі, де завжди є ризик ушкодити ногу чи руку, лісові масиви, де можна заблукати. Гра дітей з вогнем чи побутовими приладами є вкрай небезпечними.

Тому варто періодично ставити собі запитання – а чи знаю я, де зараз моя дитина? Віднесіться відповідально до питання нагляду за своїми дітьми у період  канікул, адже небезпеку легше попередити, аніж виправляти її наслідки!