Результати зборів активу міський квартальних комітетів

Дата: 30.10.2019 17:34

Сьогодні у залі засідань міської ради відбулись збори міських квартальних комітетів. На порядку денному розглядались питання благоустрою міста (боротьби зі стихійними звалищами), надання пропозицій до проекту міського  бюджету на 2020 рік. У роботі зборів взяли участь секретар міської ради Сокольчук О.М, директор КП «Очисні споруди» Швець В.В.,  актив квартальних комітетів, громадськість міста.

Під час дискусії з питань благоустрою міста Сокольчук О.М. запропонував вирішити питання утворення стихійних звалищ у місті шляхом визначення графіку збору сміття непобутового змісту (гілля, листя, рослинні рештки). Швець В.В. запропонував локально по  кожному комітету опрацювати місце та час розміщення причепу для накопичення органічних рештків, надалі їх буде окремо розміщено до компостної ями. Голови квартальних комітетів надаватимуть відповідну інформацію жителям відповідних комітетів.

Для довідки: рішенням сесії міської ради 23 серпня 2019 року № 1052-1055 у м.Скадовську було створено 23 квартальні комітети, до активу комітетів увійшли 64 скадовчанина.