Вітаємо Липая Олександра Олександровича!

Дата: 31.10.2019 13:41

Шановний Олександре Олександровичу! Зі щирою повагою прийміть вітання з нагоди Дня народження! Вас шанують у міській громаді як яскраву особистість, вмілого керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Притаманні Вам професіоналізм та цілеспрямованість помножені на щиру відданість до нашої спільної справи, на велике бажання робити людям добро, стали запорукою Вашої депутатської діяльності. Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться.

Хай сьогодні для Вас звучать найтепліші слова, збуваються заповітні бажання. Бажаємо, щоб Ваш дім буде наповнений вірою, надією та любов’ю, нехай в ньому завжди панують взаєморозуміння, пошана та щастя.

Нехай доля шле Вам міцне здоров’я і достаток, а легкокрила фортуна супроводжує завжди, здійснюючи  задуми і мрії. Бажаємо, щоб кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріють душу, огорнуть турботою і принесуть тепло вічної весни в душі.

З повагою,
секретар міської ради Сокольчук О.М.,

депутати міської ради, члени та апарат

виконавчого комітету міської ради