Казкове свято «Гарбуза»

Дата: 31.10.2019 17:01

30 жовтня 2019 року в закладі дошкільної освіти №7 «Казка» відбулося свято Гарбуза та традиційний осінній ярмарок, на який завітала заступник міського голови О.І.Бутенко.  Господар Гарбуз з Господинею запросили гостей на ярмарок, де всіх присутніх чекали ігри-розваги, конкурси, безпрограшна лотерея, різноманітні смаколики та випічка, овочі та фрукти, які приготували батьки вихованців.

Особливо припала всім до смаку ароматна, солодка гарбузова каша, яку приготували кухарі закладу. Протягом всього часу на ярмарку працювала фотозона та аквагрим. Всі учасникам отримали чудові враження та особливе захоплення від осіннього дійства. Свято видалося на славу завдяки активній участі батьків, працівників ЗДО  та вихованців!