Обговорено нагальні питання життєдіяльності міста

Дата: 16.03.2020 17:11

16 березня під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівниками комунальних підприємств міста, особлива увага на якому була приділена питанню запобігання поширенню коронавірусу в місті.

Олег Миколайович звернувся до перевізників міста щодо запровадження обов’язкової дезінфекції міського громадського транспорту; наголосив на передбаченні режиму регулярного провітрювання службових приміщень, здійсненні регулярних дезінфекційних заходів та забезпеченні працівників захисними масками. Закцентував увагу щодо необхідності жителів міста обмежити своє пересування містом та перебування у місцях масового скупчення людей без крайньої на те необхідності, збереження спокою та дотримання простих рекомендацій, аби убезпечити себе та оточуючих від вірусних інфекцій.