Відзначення Дня українського добровольця

Дата: 13.03.2020 14:37

Постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року в Україні встановлено День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня. Цей день встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Напередодні Дня українського добровольця в читальному залі комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» зібралися представники влади та громадськості, щоб вшанувати подвиг та подякувати за мужність українських патріотів, відданість національним інтересам та свідомого вибору свого громадянського обов’язку. Слово до присутніх мав заступник міського голови Андрій Казберук, який також висловив подяку добровольцям Скадовської громади за героїзм, сумлінне виконання військового обов'язку, високий професійний рівень по захисту рідної землі та вручив Подяки міського голови Надточію Андрію Андрійовичу, військовослужбовцю, молодшому сержанту в/ч А 0878, Гріненку Олександру Степановичу, солдату І штурмової роти «Правий сектор», та Марчуку Андрію Ігоровичу, військовозобов’язаному.