Вітання з днем народження Гузенко Тетяни Іванівни!

Дата: 16.03.2020 16:21

З найщирішими вітаннями з нагоди Дня народження сьогодні, 16 березня, звернувся секретар міської ради Сокольчук О.М. до директора Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гузенко Тетяни Іванівни. Від імені апарату міської ради та депутатського корпусу побажав міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

Також Олег Миколайович зазначив, що «Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи здобули Вам авторитет мудрої людини та успішного керівника. Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, а Боже благословення, людська довіра і допомога завжди поруч йдуть по життю».