05 Серпня, 2019 р., 18:35
Сьогодні, 05 серпня, відбулась розширена апаратна нарада, яку очолив секретар міської ради Сокольчук О.М. У роботі наради взяли участь представники апарату виконкому міської ради, керівники комунальних підприємств ЖКГ, поліції охорони, Центру первинної правової допомоги, дошкільних закладів міста, міського кінотеатру «Скадовськ» та міської друкарні.
05 Серпня, 2019 р., 18:24
21 серпня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань Скадовської міської ради відбудуться громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації “Детальний план території на східному та західному пляжах м. Скадовська з визначенням прибережної захисної смуги, в тому числі пляжної зони з функціонально-планувальною організацією припляжної, пляжної та акваторіальної зони”.
05 Серпня, 2019 р., 18:20
17 серпня 2019 року на спортивному майданчику мікрорайону «Кристал» відбудеться ІІ відкритий турнір зі стрітболу «Воєнка баскет». Змагання розпочнуться об 11.00 год.  Організатори турніру: ГО "Молоді ініціативні", Скадовська міська рада.
01 Серпня, 2019 р., 19:17
Яскравий настрій ХVІІ Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри» було відтворено у конкурсній програмі фестивалю. Діти міста-курорту Скадовськ брали участь у створенні малюнків на стіні та фігур з піску. Темою завдання було зображення щасливого дитинства, фестивального запалу на березі Джарилгацької затоки.
31 Липня, 2019 р., 17:13
30 серпня 2019 року відбулось засідання Організаційного комітету з проведення змагань з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач”, проведення яких заплановано на 24 серпня поточного року. В роботі Оргкомітету взяли участь секретар міської ради Сокольчук О.М., заступник міського голови Казберук А.А., ініціатор змагання та власник готелю “Затишний” Єфімов О.М., директор Скадовського районного будинку культури ім.Шевченка Волошин А.І. та голова Скадовського ФСТ “Спартак” Єрмаков В.О.
31 Липня, 2019 р., 17:06
Літні перерви у роботі дошкільних закладів Скадовська використовуються для проведення поточних ремонтних робіт. Наразі, у яслах-садку «Теремок» у трьох групових спальнях проводиться заміна підлоги: стару дощату сорокарічного віку знято, нині формується засипка для нової площини підлоги.
30 Липня, 2019 р., 17:41
Сьогодні, 30 липня, в дитячому садку "Червона Шапочка" пройшло спортивно-музичне свято, під час якого діти групи "Ромашка" вирушили у подорож до Країни Розваг.
30 Липня, 2019 р., 17:35
24 серпня у Скадовську вперше проводитиметься змагань з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач”.  Орієнтовний час початку запливу – 8-00 год. за місцевим часом з о.Джарилгач.
29 Липня, 2019 р., 16:27
XVIІ Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» відкрив нових юних зірок, фаворитом та володаркою гран-прі визнано Фурман Валерію, м. Кривий Ріг. Нагороду переможниці вручав президент компанії «Таврійські ігри» Баграєв М.Г., який в свою чергу повідомив з великої сцени фестивалю, що «Чорноморським Іграм – 2020» бути! Відео
29 Липня, 2019 р., 16:19
З 26 по 28 липня у Скадовську відбувся найвідоміший та наймасштабніший дитячий фестиваль в Україні – «Чорноморські Ігри». Цього року на вокальний конкурс фестивалю зареєструвалися понад 600 конкурсантів віком від 6 до 16 років. За призові місця змагалися 46 виконавців та вокальних груп, які пройшли до півфіналу після двох відбіркових турів, за інформацією сайту компанії «Таврійські Ігри» http://www.tavriagames.com.