29 Липня, 2019 р., 16:16
Шановна Ольго Миколаївно, прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання  з нагоди ювілейного Дня народження!
26 Липня, 2019 р., 17:35
Перші дива ХVІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» відбулись.
26 Липня, 2019 р., 13:42
 26 липня 2019 року  в ході проведення рибоохоронного рейду інспектором  відділу  рибоохоронного патруля №4 Чорноморського басейнового управління спільно з працівниками Кременчуцької водної поліції, Каланчацького відділення поліції та ВІПС «Хорли» на березі Каркінітської затоки Чорного моря, в районі с. Приморське Каланчацького району викрили  порушника, який здійснював вилов водних біоресурсів промисловими знаряддями лову – ятерами креветочними без дозволу на промисел.
26 Липня, 2019 р., 13:24
Проведено розіграш квитків за допомогою сервісу генерації випадкових чисел, переможцями стали:
25 Липня, 2019 р., 15:05
Як отримати омріяний вхідний квиток-браслет у фан-зону ХVІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські Ігри”. Все дуже просто!
24 Липня, 2019 р., 17:36
Реконструкція міської площі триває, наразі  бригада ТОВ «Екобудконсалт» зводить конструкцію ємності для води.
24 Липня, 2019 р., 17:34
Мине декілька днів й в Скадовську пролунають фанфари ХVІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри». Дитяча казка на березі Чорного моря знову відкриє нові омріяні горизонти. Яким бачать діти фестиваль, про що мріють в цей час?
24 Липня, 2019 р., 17:32
ІІІ Всеукраїнський турнір–фестиваль «Кубок Джарилгацької затоки» відкрито у Скадовську. У шаховому турнірі беруть участь 47 учасників, з них 1 майстер спорту, 8 кандидатів у майстри спорту, 15 учасників мають І розряд, у турнірі групи «Б» грають діти, які мають ІІ та ІІІ розряди.
24 Липня, 2019 р., 17:29
З метою повернення земельних ділянок, які залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) за межами міста Скадовськ, реалізації вимог пункту 21 розділу Х “Прикінцеві положення” Земельного кодексу України, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні”, розпорядженням міського голови від 10 липня 2019 року № 82-р створено робочу групу з питань інвентаризації земель, які залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) за межами міста Скадовськ.
23 Липня, 2019 р., 16:47
Останні дослідження води прибережної зони міста проведено 15 липня поточного року. Результати досліджень затверджено протоколом ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ У» від 22 липня 2019 року з  висновком про відповідність стану води вимогам санітарних норм.