Громадські слухання

Дата: 05.08.2019 18:24

21 серпня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань Скадовської міської ради відбудуться громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації “Детальний план території на східному та західному пляжах м. Скадовська з визначенням прибережної захисної смуги, в тому числі пляжної зони з функціонально-планувальною організацією припляжної, пляжної та акваторіальної зони”.

Основні матеріали вищезгаданих проектів додаються, ознайомитись з ними можна також у кабінеті №8 виконавчого комітету міської ради, контактний телефон (05537) 5-35-86. Письмові пропозиції по врахуванню громадських інтересів приймаються в кабінеті № 16 виконавчого комітету міської ради з дня публікації оголошення.

До обговорення запрошуються члени громади міста, представники громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Західна частина пляжу міста Скадовськ (проект)

Східна частина пляжу міста Скадовськ (проект)