Масштаби «Чорноморської казки» на березі моря

Дата: 29.07.2019 16:27

XVIІ Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» відкрив нових юних зірок, фаворитом та володаркою гран-прі визнано Фурман Валерію, м. Кривий Ріг. Нагороду переможниці вручав президент компанії «Таврійські ігри» Баграєв М.Г., який в свою чергу повідомив з великої сцени фестивалю, що «Чорноморським Іграм – 2020» бути! Відео

Отже, за результатами голосування всіх членів журі найвищу нагороду фестивалю – Гран-прі вокального конкурсу – отримала Валерія Фурман (15 років, м. Кривий Ріг), яка підкорила професійне журі своїм співом та харизмою. «Я давно займаюся музикою і ця перемога додала мені впевненості далі йти цим шляхом», - сказала Валерія, коментуючи  свою перемогу.

Вручаючи  Гран-прі «Чорноморських Ігор 2019», засновник фестивалю Микола Баграєв зазначив: «Фестиваль «Чорноморські Ігри» став своєрідним поєднанням великого музичного свята та сильного вокального конкурсу. Зіркові гості, авторитетне журі, фахівці, які забезпечували проведення фестивалю, усі вони допомогли розкрити конкурсантам складові професії артиста. І цей досвід є найголовнішим!».

До складу професійного журі фестивалю ввійшли: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак та композитор), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор Хіт FМ), Роман Муха (продюсер каналу М2), Вадим Лисиця (композитор, музичний продюсер), Сергій Кузін (музикант, ведучий радіо Roks), а також зіркові експерти: лідер гурту Антитіла Тарас Тополя, TARABAROVA та MONATIK.

Хоча до складу журі «Чорноморських Ігор» увійшли досвідчені діячі вітчизняного шоу-бізнесу, їм довелося нелегко, обираючи найкращих з кращих. Член журі Сергій Кузін прокоментував вокальні змагання так: «Чорноморські Ігри» для мене - єдиний справді масштабний дитячий фестиваль в Україні. Я відчуваю гордість за «чорноморських» дітей. Вони дійсно ростуть і розвиваються, а масштаби самого фестивалю вражають, адже з року в рік вони збільшуються!».

Зірковий член журі та гість фестивалю MONATIK прокоментував: «Чому дітям так важливо брати участь у таких фестивалях як «Чорноморські Ігри»? Це надзвичайно прекрасний фестиваль, який дає можливість знову впевнитися в тому, що професія артист – це те, чого ти дійсно прагнеш».

Усі переможці та призери фестивалю отримали пам’ятні статуетки та подарунки від партнерів.

Спеціальні відзнаки були вручені Софії Жуковій – уікенд у Швеції від Почесного консула Королівства Швеції, Президента компанії Vindkraft Украіїна Карла Стурена та промо-пакет від порталу Обозреватель, Валерії Фурман - професійний мікрофон від радіостанції Хіт ФМ, Соломії Лень - запис пісні від композитора, музичного продюсера Вадима Лисиці, Юлії Карімі - сучасний смартфон від новообраного народного депутата Олексія Ковальова.

Захід проходив за підтримки Українського Культурного Фонду, Херсонськоії обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради, меценатом фестивалю виступила газовидобувна компанія Burisma Group, партнером – благодійний фонд Євгена Рищук, екоенергетика Фестивалю – Vindkraft Україна.