Тривають ремонтні роботи у дошкільних дитячих закладах міста

Дата: 31.07.2019 17:06

Літні перерви у роботі дошкільних закладів Скадовська використовуються для проведення поточних ремонтних робіт. Наразі, у яслах-садку «Теремок» у трьох групових спальнях проводиться заміна підлоги: стару дощату сорокарічного віку знято, нині формується засипка для нової площини підлоги.

Для придбання матеріалів та робіт із заміни підлоги з міського бюджету виділено 152 тис. грн. До початку навчального року у молодшій, середній та старшій групах ремонт буде завершено повністю. Поточний контроль з виконання ремонтних робіт проводить заступник міського голови Бутенко О.І.

Одночасно у яслах-садку «Дзвіночок» коштом міської ради проводиться монтаж пожежної сигналізації, на реалізацію відповідного проекту з міського бюджету спрямовано 150 тис. грн.