31 Липня, 2020 р., 15:45
Сьогодні у Скадовську встановлено новий контейнер для збору сміття. Невипадково новітній контейнер встановлено у найбільш відвідуваному місці - на Фестивальній площі. Саме тут варто нагадати відпочивальникам про важливість збереження екології, необхідність збору пластика для подальшої переробки.
31 Липня, 2020 р., 15:31
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго» (технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-515 1Т, КТП-41), повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території м.Скадовська.
30 Липня, 2020 р., 15:54
Бopoтьбу з pocлинoю-aлepгeнoм aмбpoзiєю пoлинoлиcтoю результативно проводять міські комунальники. На виконання міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік» надано  поточні трансферти КП «Очисні споруди» на придбання  матеріалів для знищення карантиних рослин. Після обстеження зелених зон міста за фактом знаходження спалахів амброзії було проведено їх обприскування спец препаратом біологічного походження, який є безпечним для людей і тварин. Після обприскування рослини в’януть і засихають, їх ріст і формування квітконосів зупиняється.
30 Липня, 2020 р., 15:53
Сьогодні до аварійної служби КП «Водне господарство», неодноразово на день звертаються мешканці міста з проханням ліквідувати порив мережі водогону. У переважній більшості випадків звернення стосуються пориву зношених труб, які ведуть від магістральної лінії, що пролягають вздовж міських вулиць, до домоволодіння або квартири. Працівники комунальної служби прикладають зусилля, щоб локалізувати аварію, але порив водогону свідчить про зношеність його матеріалу й необхідність заміни мережі вводу.
29 Липня, 2020 р., 17:31
З 16 липня по 31 серпня встановлено перерву в навчально-виховному процесі  закладу  дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Червона  шапочка» Скадовської  міської  ради, згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік, затверджених рішенням сесії міської ради від 24.12.2019 № 1120.
29 Липня, 2020 р., 17:29
У 2017 році на території Скадовської міської ради було виділено земельні ділянки для учасників АТО. Їх масив розміщено по вул. Затишна. По середині відповідної ділянки простягається мережа міського водогону, якому не одне десятиліття з моменту прокладання, приєднати до якого нових абонентів не має можливості.
29 Липня, 2020 р., 17:27
Численні завдання виконують комунальні служби міста. Сьогодні бригада КП «Водне господарство» працює над впровадженням складових міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік», а саме встановленням огорожі міського цвинтаря. Згідно відповідної програми на капітальний ремонт огорожі на міському кладовищі з міського бюджету виділено 280 тис. грн..
28 Липня, 2020 р., 15:56
28 липня 2020 року адміністративною комісією при виконавчому комітеті Скадовської міської ради проведено планове засідання, на якому було розглянуто 5 справ про адміністративні правопорушення, з них :
28 Липня, 2020 р., 15:47
З 16 липня по 31 серпня встановлено перерву в навчально-виховному процесі закладів  дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Дзвіночок», № 5 «Червона  шапочка» та  № 7 «Казка» Скадовської  міської  ради згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії міської ради від 24.12.2019 № 1120.
28 Липня, 2020 р., 15:45
Напередодні виборів у місцеві ради з метою організованого розміщення пунктів проведення передвиборної агітації представниками партій і блоків та контрольованого розташування агітаційних листівок на час передвиборних компаній у 2020 році розроблено проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про визначення місць проведення передвиборчої агітації та розміщення агітаційних листівок».