Оновлено огорожу на новому міському кладовищі

Дата: 29.07.2020 17:27

Численні завдання виконують комунальні служби міста. Сьогодні бригада КП «Водне господарство» працює над впровадженням складових міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік», а саме встановленням огорожі міського цвинтаря. Згідно відповідної програми на капітальний ремонт огорожі на міському кладовищі з міського бюджету виділено 280 тис. грн..

На сьогодні встановлено 260 панелей зі стовпчиками. Складові огорожі власного виробництва, цеху залізобетонних конструкцій КП «Водне господарство». Їх виготовлення розпочалось ще у лютому поточного року. Нині робота триває з об’єднання колишньої огорожі та оновленої. Передбачено нові заїзди на територію кладовища, які з часом буде облаштовано воротами і хвірткою.