10 Серпня, 2020 р., 17:35
Сьогодні, 10 серпня, відбулась оперативна нарада під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств ЖКГ. Секретар міської ради зосередив увагу на питаннях завершення оздоровчого сезону, стані благоустрою міста, підготовки проектів до чергової сесії міської ради.
10 Серпня, 2020 р., 17:32
Розпорядженням міського голови від 25.06.2020 р. № 84-р затверджено порядок проведення ІІ міських змагань з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач”. 6 серпня відбулась організаційна нарада робочої групи з проведення змагань під головуванням заступника міського голови А.А. Казберука. У її роботі брали участь керівники  і представники Скадовського  районного  сектору Головного управління ДСНС України у Херсонській області, відділу прикордонної служби «Скадовськ», громадської організації «Добровільне товариство судноводіїв-любителів маломірних суден «Джарилгач пр. № 383», фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», засновник готелю «Затишний».
10 Серпня, 2020 р., 17:28
Згідно протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 липня 2020 року № 27, надано дозволи на проведення ряду масових заходів. Серед визначених  проведення загальноміських заходів з нагоди 126-ї річниці заснування м. Скадовська, яке заплановано на 18-20 вересня поточного року. Остаточне рішення щодо переліку урочистих заходів до Дня міста буде прийнято відповідно до епідемічної ситуації напередодні відзначення свята.
07 Серпня, 2020 р., 15:32
У зв’язку з відміною проведення планових робіт в електричних мережах, АТ «Херсонобленерго» повідомляє про відміну запланованого припинення електропостачання споживачів, яка  очікувалася 06.08.2020, з 08:00 по 16:30.
07 Серпня, 2020 р., 15:24
Якісь питної води - головний чинник для здоров’я людини. Про це піклується Скадовська міська рада, спрямовуючи ряд заходів на покращення міської мережі водогону.
07 Серпня, 2020 р., 15:20
У яслах-садку «Теремок» дошкільнята цікаво і корисно проводять дозвілля. Нині варто вчитися бути здоровим, тож у групу «Веселка» завітали у гості «Вітамінка» й казковий лікар. Зустріч видалась веселою, діти отримали багато корисних поряд, грали у рухливі ігри, розгадували загадки, а помічниця «Вітамінка» переконала, що кращі ліки - це правильне харчування і заняття фізичною культурою.
07 Серпня, 2020 р., 15:14
Зміст звіту виконавчого комітету міської ради за виконані роботи в І півріччі 2020 року можна переглянути у світлинах, що додаються, або за посиланням: звіт у форматі pdf.
06 Серпня, 2020 р., 17:05
Швидко і зручно можна вивчити у Скадовську історію цікавих місць завдяки сучасним гаджетам. У цьому допоможуть кюар-коди. Прочитавши їх за допомогою, наприклад, смартфону можна швидко потрапити на сторінку туристичного сайту міста. Його розробником є туристично-інформаційний центр Скадовська.
06 Серпня, 2020 р., 17:02
Карантин вніс свої корективи в звичне життя дитячого садочка №4 «Чебурашка», але вчасно було налагоджено роботу в нових умовах з дотриманням санітарних вимог.
06 Серпня, 2020 р., 17:00
Розпорядженням міського голови від 05.08.2020 № 100-р утворено тимчасову комісії з питань дотримання суб'єктами господарювання у місті Скадовську законодавства у сфері благоустрою населених пунктів, торгівлі, громадського харчування та обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином.