Нова мережа водогону до земельних ділянок учасників АТО

Дата: 29.07.2020 17:29

У 2017 році на території Скадовської міської ради було виділено земельні ділянки для учасників АТО. Їх масив розміщено по вул. Затишна. По середині відповідної ділянки простягається мережа міського водогону, якому не одне десятиліття з моменту прокладання, приєднати до якого нових абонентів не має можливості.

З метою гідного забезпечення власників земельних ділянок водою міською радою прийнято рішення прокласти нову мережу, до якої надалі буде зручно врізатись новим господарям. Відповідне доручення дано КП «Водне господарства». На сьогодні виготовлено проектно-технічну документацію, проведено її експертизу, оформлено ордер на виконання земляних робіт. Наразі придбано матеріали для нового водогону. Невдовзі нові труби буде прокладено до нового житлового масиву.