20 Лютого, 2020 р., 17:59
Сьогодні в ході підготовки до педагогічної наради відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з фізичної культури в старшій групі ДЗО «Казка» за авторською програмою О.Аксьонової  «Школа розумного руху» (інструктор з фізкультури Пащенко Л.В., вихователь Антіпіна Н.М., музичний керівник Сурдул Л.Л.), на якому були  присутні педагоги закладу  та  заступник міського голови Бутенко О.І.
20 Лютого, 2020 р., 17:54
19 лютого розпочато практику проведення виїзних засідань виконавчого комітету. Сьогодні чергове засідання відбулось на базі комунального підприємства «Водне господарство».
19 Лютого, 2020 р., 11:35
Звіт начальника Скадовського відділення поліції перед населенням за 2019 рік (ЗМІСТ).
19 Лютого, 2020 р., 10:35
Шановний Олексію Володимировичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!
18 Лютого, 2020 р., 17:24
17 лютого відбулось попереднє засідання виконавчого комітету міської ради . На порядок денний засідання було винесено 47 проектів, а саме:
18 Лютого, 2020 р., 17:12
«Які тротуари цього року буде поновлено?», - часто запитують скадовчани. Їх перелік визначено програмою «Виконання робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням доріг, вулиць та тротуарів м.Скадовська». Розділ 3 «Капітальний ремонт доріг, вулиць та тротуарів міста» включає підрозділи, які заплановано до реалізації протягом року:
18 Лютого, 2020 р., 17:09
Міські програми охоплюють різні сфери розвитку міста-курорту Скадовська. У складі програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік» є підрозділ № 4 «Благоустрій та утримання міських пляжів», складові якого включають перелік робіт, запланованих у поточному році:
17 Лютого, 2020 р., 18:45
17 лютого під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. відбулось засідання оперативної наради. У роботі наради взяли учать заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, директори комунальних підприємств міської ради.
17 Лютого, 2020 р., 18:40
15 лютого секретар міської ради Сокольчук О.М. взяв участь в  урочистих зборах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Під час концертної програми він привітав почесне зібрання, висловив вдячність за мужність і відвагу, проявлену під час виконання військового обов’язку, вручив Почесні грамоти міського голови учасникам бойових дій в Афганістані: Жукову Сергію Миколайовичу і Кравченку Юрію Івановичу.
17 Лютого, 2020 р., 17:09
14 лютого на запрошення секретаря міської ради Сокольчука О.М. зібрались очільники району і міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники ЗМІ на зустріч із засновником фестивалю «Джаз Коктебель» Лілією Млинарич. Під час спілкування президент фестивалю повідомила про історію виникнення фестивального життя (відео).