Підготовка до місцевих виборів

Дата: 28.07.2020 15:45

Напередодні виборів у місцеві ради з метою організованого розміщення пунктів проведення передвиборної агітації представниками партій і блоків та контрольованого розташування агітаційних листівок на час передвиборних компаній у 2020 році розроблено проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про визначення місць проведення передвиборчої агітації та розміщення агітаційних листівок».

Згідно проекту запропоновано наступний перелік місць розташування агітаційних наметів:

- центральна площа міста (по вул. Гагаріна);

- провулок Торговий (східна сторона);

- ринок, біля магазину “Багет” (площа перед ринком, вул. Джарилгацька);

- у районі магазину “Кристал” (вул. Гуманенка).

Місцями для розміщення агітаційних листівок запропоновано  рекламоносії (рекламні щити та білборди), які встановлені в місті згідно рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради.  Проектом визначено, що осіб, які розміщуватимуть листівки у невстановлених місцях буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Партійним осередкам, що розміщують агітаційні намети в місті, необхідно буде укласти угоди з КП “Очисні споруди” щодо користування послугами з прибирання та вивезення твердих побутових відходів із займаних територій.