Увага! Амброзія полинолиста

Дата: 30.07.2020 15:54

Бopoтьбу з pocлинoю-aлepгeнoм aмбpoзiєю пoлинoлиcтoю результативно проводять міські комунальники. На виконання міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік» надано  поточні трансферти КП «Очисні споруди» на придбання  матеріалів для знищення карантиних рослин. Після обстеження зелених зон міста за фактом знаходження спалахів амброзії було проведено їх обприскування спец препаратом біологічного походження, який є безпечним для людей і тварин. Після обприскування рослини в’януть і засихають, їх ріст і формування квітконосів зупиняється.

Боротьба з амброзією у місті триває. У разі проростання рослин на газонах чи городах необхідно вирвати рослину з корінням та знищити до її цвітіння. Коли ж виявлено великий масив рослини-алергену необхідно звернутися за допомогою до фахівців КП «Очисні споруди» за тел.: 5 33 04, або до міської ради, тел.: 5 22 20.

Будьте відповідальними до власного здоров’я та самопочуття оточуючих!