Порив водогону, що далі?

Дата: 30.07.2020 15:53

Сьогодні до аварійної служби КП «Водне господарство», неодноразово на день звертаються мешканці міста з проханням ліквідувати порив мережі водогону. У переважній більшості випадків звернення стосуються пориву зношених труб, які ведуть від магістральної лінії, що пролягають вздовж міських вулиць, до домоволодіння або квартири. Працівники комунальної служби прикладають зусилля, щоб локалізувати аварію, але порив водогону свідчить про зношеність його матеріалу й необхідність заміни мережі вводу.

Для більшості абонентів інформація про заміна водогону до власної оселі викликає обурення у зв’язку з необхідністю проводити вартісні роботи. Але накладання латок на старі труби питання не вирішує, крім того міська мережа несе втрати через «трухлявість»  труб, втрачаючи воду на подачі до споживача. Тож, варто реально зважити питання ремонту водогону, вчасну заміну його складових, що отримати необхідну кількість і якість питної води.