15 Липня, 2019 р., 18:55
26 – 28 липня у Скадовську «Чорноморські  Ігри» — наймасштабніший  та найпрестижніший  благодійний  дитячий фестиваль на території України, заснований президентом компанії «Таврійські Ігри» Миколою Баграєвим.
15 Липня, 2019 р., 18:17
15 липня 2019 року відбувся звіт директора ясел-садка № 4 комбінованого типу «Чебурашка» Савонік О.В. У обговоренні діяльності дошкільного закладу брала участь заступник міського голови Бутенко О.І.
15 Липня, 2019 р., 18:13
Ще декілька днів і у ясла-саду «Казка» загомонять дзвінкі дитячі голоси. Нині тут ведуться останні приготування до зустрічі маленьких господарів після перерви у роботі дошкільного закладу.
15 Липня, 2019 р., 18:10
12 липня поточного року відбувся публічний звіт секретаря міської ради Сокольчука О.М. про діяльність виконавчого комітету міської ради за І півріччя 2019 року.
15 Липня, 2019 р., 08:54
На центральній міській площі тривають будівельні роботи. Проведено розмітку майбутньої зони розміщення фонтану, формується його котлован. Проект реконструкції центральної міської площі реалізовується коштом міської ради, має стати зручним та сучасним центром громадського життя, улюбленим місцем дозвілля скадовчан.
15 Липня, 2019 р., 08:47
Сезон оздоровлення у дошкільних навчальних закладах міста змістовний та цікавий. 11 липня 2019 року у яслах-садку №3 "Дзвіночок" відзначили Всесвітній день шоколаду та солодощів.
10 Липня, 2019 р., 17:03
Створення безпечного середовища в місті справа загальна, запорукою тому є самосвідомість власників домашніх тварин, а саме собак і котів, відповідальне ставлення до безпритульних тварин загалом. Цього року виконавчий комітет міської ради провів ряд заходів з обліку безпритульних собак: з метою формування відповідальності до життя тварин проведено акцію для школярів, розроблено пам’ятку поводження з безпритульними тваринами для населення.
10 Липня, 2019 р., 16:48
З 26 по 28 липня у м.Скадовську відбудеться грандіозна подія, яка збирає багатотисячні лави шанувальників - дитячий благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри». На час проведення фестивалю на міській набережній надаються місця для ведення підприємницької діяльності, згідно розроблених схем розміщення.
10 Липня, 2019 р., 16:41
Скадовський міжрайонний відділ ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01 липня 2019 року здійснив відбір проб води з узбережжя міських пляжів. Результати досліджень морської води відповідають нормам, їх результати приведено у таблиці:
09 Липня, 2019 р., 15:58
Найтепліший місяць року – липень! Саме він багатий на грозові дощі, запашні трави, запашний мед та ясне, тепле сонечко. Саме в липні відзначається свято Івана Купала, адже в ці дні вода найтепліша, трави-зілля найцілющі, ночі найясніші.