Відділ надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради інформує

Дата: 22.02.2021 16:56

Протягом січня-лютого 2021 року мешканці громади отримали 1200 адміністративні послуги соціального характеру, з них 567 громадян звернулись за призначенням різних видів державних соціальних допомог, 62 – пільг та 571 за отриманням житлової субсидії. Разом з тим 95 громадян при зверненні за соціальною підтримкою мали змогу отримати довідку про склад сім’ї.

З 01 січня поточного року адміністраторами відділу було надано 1137 адміністративних послуг, в тому числі видано 893 довідки про реєстрацію місця проживання.

Державними реєстраторами відділу було проведено 91 реєстраційну дію з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та 108 реєстраційних дій стосовно реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Загалом на сьогодні мешканці громади отримали 2536 адміністративних послуг.

Заступник начальника відділу надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Скадовської міської ради  Юлія ГОЛУБ